Ефективне навчання існує!

pred1

"Академіка" - це цікавий проект додаткової освіти для школярів 1-11 класів. Якість структури навчального процесу відповідає державним стандартам, адже методичні рекомендації підготовлені досвідченими педагогами-практиками, професіоналами своєї справи, серед яких - заслужені вчителі України, лауреати конкурсу "Учитель року", наставники переможців обласних та всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів. Їх багаторічний досвід в поєднанні з новітньою методикою викладання допоміг знайти підхід до кожного учня незалежно від його віку та рівня знань.

pred2

Ми пропонуємо альтернативу конспектам - готові вклейки з теоретичним матеріалом та фактами. Це допомагає не витрачати час на переписування, а відразу перейти до ефективного засвоєння інформації на практиці. Навчальний матеріал викладачі презентують учням у вигляді таблиць та блок-схем, що сприяє кращому запам'ятовуванню. Що стосується таких предметів як біологія та хімія, то учні мають змогу працювати зі справжніми препаратами та вивчати хімічні явища не на картинках з підручників, а за допомогою власного досвіду проведення досліджень. 

pred3

Інтерактивне навчання - це продуктивний метод надання матеріалу, що сприяє більш швидкому засвоєнню інформації та точному її відтворені. Саме тому кожна аудиторія обладнана мультимедійною технікою, щоб зробити процес навчання більш легким та ефективним. Заняття супроводжуються не тільки поясненнями вчителя, а й навчальними презентаціями, в яких зібраний увесь необхідний для засвоєння матеріал у вигляді таблиць, блок-схем, "ментальних карт", відео та аудио. Таких підхід дозволяє пояснювати найскладніші теми за допомогою простих речей та образів.