Хімія

Хімія — це область чудес, в ній заховано щастя людства, найвищі досягнення будуть зроблені самі в цій області знань.

Максим Горький

  • chem

Захоплюєшся дослідами з хімії? Бажаєш дізнатися більше та потрапити до кращого університету України?

Хімія - це надзвичайно цікава наука, проте її вивчення потребує не тільки засвоєння теоретичних знань, а й багато практичних дослідів. Саме тому курс з хімії побудований так, що засвоєння найважливіших тем проходить не лише теоретично через набір підготовлених матеріалів та презентації, а й за допомогою експериментів.

Учні мають змогу отримати навички роботи з лабораторним приладдям, перевірити типові рівняння реакції на власному досвіді та зрозуміти найголовніші хімічні закони. Викладачі допоможуть навчитися орієнтуватися в класифікаціях речовин, розв'язувати задачі та складати рівняння реакції.

Хімія викладається для учнів 7 - 11 класів. Залежно від класу школяра вивчаються теми, що входять до шкільної програми. Для учнів 9 класу розроблено спеціальний курс для підготовки до ДПА, який включає в себе повторення необхідного матеріалу та розглядання актуальних тестів. Учні 11 класу отримують курс підготовки до ЗНО, який спрямований на закріплення та додаткове вивчення тем минулих років, а також опрацювання матеріальної бази 11-го класу та підготовку до ЗНО у вигляді тестів. Усі курси супроводжуються роботою в лабораторії!

Наші викладачі хімії

  • pr_chem_1

Ціни на курси з хімії

 

Клас учняВартість
1-го заняття
Вартість
за місяць
11 клас (підготовка до ЗНО)
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
2 рази на тиждень
130 грн1040 грн
9 клас (підготовка до ДПА)
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 раз на тиждень
150 грн600 грн
6 - 8, 10 клас
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 рази на тиждень
150 грн600 грн