Географія

У молодості моєю заповітною мрією було стати географом. Тим не менше, під час  глибоких роздумів я зрозумів, що це надто складна тема. З деякою неохотою я потім звернувся до фізики в якості заміни.
Альберт Ейнштейн

  • geo

Цікавишся географією? Бажаєш ефективно підготуватися до ЗНО та ДПА?

Географія - один з найскладніших предметів державних іспитів, тож він потребує серйозної бази знань. "Академіка" пропонує учням 9 - 11 класів курс укладений заслуженим учителем України, який підготував багатьох переможців всеукраїнських олімпіад. 

Зміст курсів відповідає програмам, затвердженим Міністерством освіти та науки України, та охоплює всі шкільні теми. Особлива увага приділяється роботі з картами та географії України, так як на ЗНО зустрічається багато тестів саме з цих розділів. 

Заняття супроводжуються мультимедійними презентаціями, вклейками з найважливішими матеріалами, а також картографічною роботою. Викладач пояснює дітям не тільки навчальний матеріал, а й готує їх до написання тесту ЗНО: пояснює типи завдань, вказує на найпопулярніші помилки та допомагає навчитися концентруватися на питанні. 

Наші викладачі географії

  • pr_geo_1

Ціни на курси з географії

Клас учняВартість
1-го заняття
Вартість
за місяць
11 клас (підготовка до ЗНО)
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
2 рази на тиждень
130 грн1040 грн
9 клас (підготовка до ДПА)
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 раз на тиждень
150 грн600 грн
6 - 8, 10 класи
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 раз на тиждень
150 грн600 грн