Малювання та тістопластика

Перетвори мистецтво в об’єктив, щоб розглядати всі грані життя. Щоб малювати або писати фарбою предмети, мало просто наслідувати того, що ти бачиш. Перш, необхідно зрозуміти ці предмети. Подарувати своєму мистецтву його власне життя.

Кевін Андерсон

  • art

Тебе захоплює мистецтво? Мрієш створювати ексклюзивні мистецькі шедеври?

Курс рисунку та живопису розроблений так, що неважливо, який саме рівень художньої підготовки має учень: чи він ніколи раніше не займався малюванням, чи навпаки - має підготовку в рамках художньої школи.

Авторський курс малювання та тістопластики підготовлений лауреатом багатьох всеукраїнських конкурсів. Головною метою курсів з малювання є розвиток навичок у сфері живопису, рисунку, композиції та історії мистецтва. Для навчання основам малювання наші викладачі на прикладах сучасних молодіжних напрямів пояснять класичні правила, що покладені в основу створення будь-якого зображення. Заняття проходять для всіх вікових категорій.

Курс з тістопластики розрахований на учнів 1-4 класів. Солоне тісто - це чудовий, екологічно чистий матеріал для мистецтва, який використовують з давніх часів. Дітям такі заняття приносять багато користі, так як вони розширюють фантазію, знімають зайву емоційну напругу, вчать посидючості та розвивають дрібну моторику рук.

Ціни на курси з малювання

Клас учняВартість
1-го заняття
Вартість
за місяць
1 - 11 класи
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 раз на тиждень
130 грн520 грн

 

Ціни на курси з тістопластики

Клас учняВартість
1-го заняття
Вартість
за місяць
1 - 9 класи
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 раз на тиждень
130 грн520 грн