Математика

Якщо люди відмовляються вірити в простоту математики, то це тільки тому, що вони не розуміють всю складність життя.

Джон фон Нейман

  • math_1

Хочеш покращити оцінки в школі? Бажаєш навчитися розв'язувати найскладніші завдання з геометрії?

Для учнів 5 та 6 класів заняття проходять в  ігровій формі, що покращує засвоєння матеріалу. Діти навчаються працювати не лише з типовими завданнями з підручників, а й розв'язують цікаві логічні задачі для розвитку математичного мислення. 

На учнів 7 та 8 класів чекають завдання з алгебри та геометрії. Це найкращий час для того, щоб заповнити прогалини в шкільних знаннях під керівництвом викладача та закласти необхідне розуміння математики в цілому.

Для учнів 9 класу було розроблено курс для підготовки до ДПА. На заняттях учні навчаються не тільки швидко розв'язувати типові завдання різних рівнів, а й правильно розуміти поставлені питання. Для покращення результату викладачі також розглядають найпоширеніші помилки під час складання іспиту.

У 10 класі основною метою курсу є опанування найважчих розділів шкільної математики: тригонометрія, стереометрія та логарифми. Навчання направлене на підготовку дитини до складання зовнішнього незалежного оцінювання, тому всі контрольні роботи виконуються у вигляді тесту формату ЗНО.

Для учнів 11 класу ми пропонуємо курс підготовки до ЗНО, який включає в себе розв'язування задач у форматі ЗНО, методику роботи з тестами, ознайомлення з найпоширенішими помилками. Разом із знаннями викладачі передадуть свій досвід складання ЗНО своїм учням , щоб діти були більш впевненими під час самого іспиту. 

Наші викладачі математики

  • pr_math_1
  • pr_math_4
  • pr_math_3
  • pr_math_2

Ціни на курси з математики

 

Клас учняВартість
1-го заняття
Вартість
за місяць
11 клас (підготовка до ЗНО)
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
2 рази на тиждень
130 грн1040 грн

9 клас (підготовка до ДПА)
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
І семестр - 1 раз на тиждень
ІІ семестр - 2 рази на тиждень

150 грн
(130 грн за ІІ семестр)

600 грн
(1040 грн за ІІ семестр)

6 - 8, 10 клас
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 рази на тиждень
150 грн600 грн
5 клас
Формат: тривалість заняття 1 год 30 хв
1 раз на тиждень
130 грн520 грн