Ціни та знижки

2-repetitor

Надавати якісну шкільну освіту кожному бажаючому - саме це є головною метою соціального проекту "Академіка", що вже п'ятий рік допомагає школярам здійснювати свої мрії. Кожного року ми чітко аналізуємо навчальний ринок м. Києва, щоб запропонувати нашим учням найвигідніші умови для поглиблення своїх знань та вивчення нового матеріалу. Заняття в невеликих групах дають змогу зробити ціни у 2 рази нижчими, ніж аналогічні уроки з репетитором, проте якість залишається незмінною, а творчий підхід молодих викладачів робить заняття не тільки цікавішими, а й продуктивнішими. 

11

Команда "Академіки" завжди намагається зробити навчання в освітньому центрі якнайкомфортнішим, тому наші ціни вас приємно здивують. Вартість заняття складає від 130 грн до 150 грн на шкільні та творчі предмети! Система дуже проста – якщо заняття відбуваються два рази на тиждень, ціна складає 130 грн за заняття, якщо заняття проходять один раз на тиждень – 150 грн за заняття.

 

 

12

Кошти витрачені на навчання обов'язково повернуться до вас у майбутньому, проте це не означає, що освіта повинна сильно бити по гаманцю. Завдяки гнучкій системі цін, що пропонує центр додаткової освіти для школярів "Академіка", здобувати нові знання стало не тільки легше, проте й набагато дешевше.